ÉTKEZÉS

Polgármesteri tájékoztató a 2023 szeptemberétől megújuló étkezésről. (2023.08.16.)

TÁJÉKOZTATÓ

Kedves Szülők!

Az étkezési díjak 2024. február 1-től az alábbiak szerint változtak:

Szülői tájékoztató az intézményi E-menza rendszerről (2023. 08. 18.)

Korábban:

Allergének jelmagyarázat

——————————————————————————————

Étkezéssel kapcsolatos információk:

Étkezés lemondása: az e-Menza rendszeren keresztül reggel fél 9-ig lehetséges.
A lemondás másnaptól érvényes.

Minden étkezéssel kapcsolatos ügyben keressék bizalommal Kaposné Zelei Sárát!

• e-mailban: etkezes@teleki.delbudaitk.hu
  • telefonon: 205-7171

Diétás étkezők étkezéséhez szükséges nyomtatványok

Kérjük az érintett diétások töltsék ki a megfelelő nyomtatványt, és sürgősen adják le kitöltve a földszinti titkárságon Kaposné Zelei Sárának!

Nyomtatvány lisztmentes diétához
Nyomtatvány mogyoró, olajosmagvak mentes diétához
Nyomtatvány sertéshúsmentes diétához

Újbudai gyermekétkeztetési támogatás

A támogatás a köznevelési intézményt látogató XI. kerületi gyermek törvényes képviselője kérelmére állapítható meg, amennyiben a családban az egy főre jutó havi nettó jövedelem nem haladja meg a 83.700 Ft-ot, és a családjához tartozó személyek közül senki nem rendelkezik olyan vagyonnal, amelynek együttes forgalmi értéke meghaladja az 5.700.000 Ft-ot. A támogatás összegének kifizetése közvetlenül az étkeztetést nyújtó intézmény részére történik.

Csak az Önkormányzatnál igényelhető!

A kérelem letölthető az alábbi linkről, de leadni NEM az iskolában kell a kérelmet, hanem az Önkormányzatnál.

KÉRELEM – Újbudai gyermekétkeztetési támogatás

Korábbi információk…

Az E-menza rendszer elérhetősége: https://ujbuda.e-menza.hu

Segítség az E-menza rendszer használatához

Csoportos beszedéssel fizetők:

A csoportos beszedéssel fizetők különösen figyeljenek a határidő betartására (minden hónap 6-ig), mert különben sikertelen lesz a beszedés. Az adott dátum utáni rendeléseket átutalással, vagy bankkártyával tudják kielégíteni.
Ajánlatos az étkezés megrendelésnél a „meghosszabbítás a hónap végéig” lehetőséget bejelölni, mert akkor a rendszer automatikusan megrendeli a következő hónapra az étkezést. Csak a fizetésre kell figyelni.

Ha havonta szeretnének rendelni, akkor figyeljenek arra, hogy a következő havi étkezés megrendelése tárgyhó 10-ig történjen meg.

Fontos információk elsősök és 5. osztályosok részére:
A 2021/22. tanévben 5.osztályos tanulók első tanítási napon kapják kézhez a saját névre szóló menzakártyájukat, az osztályfőnöküktől. A menzakártyát ingyen kapják, de ha elveszítik 1.200 Ft díj megfizetése esetén kaphatnak új kártyát.

A 2021/22. tanévben első osztályos tanulók szülei az e-mailben megkapott kód segítségével tudnak gyereküknek étkezést rendelni.

FONTOS!

Igazolások:
Ne felejtkezzenek el a tartós beteg, rendszeres gyermekvédelmi kedvezményben részesülők, valamint diétás étkezést igénylők az igazolásuk lejárati időpontjára figyelni.
Ha van új igazolásuk, kérem juttassák el az iskolába Kaposné Zelei Sára részére (vagy töltsék fel az e-menza felületen a kedvezmény igazolások pontban).

Fontos!
Az étkezési kedvezmény, a diétás étkezés beállítása az iskola feladata.

Ha segítségre van szükségük, kérdésük van, keressék a földszinti titkárságon Kaposné Zelei Sára iskolatitkárt!

Elérhetősége: Nyáron az ügyeleti napokon személyesen a földszinti titkárságon, vagy telefonon: +36 30 319-1516

E-Menza

Az alábbi linkről letölthető a szülői tájékoztató az eMenza rendszerről:

eMenza- szülői tájékoztató