Az új iskolaudvar

Az Önkéntes Központ Alapítvány szervezésében az AEGON biztosító alkalmazottai önkénteskedtek nálunk. Dolgozók között meghirdetett önkéntes programban örömmel vett részt volt szülő, volt diákunk. Az önkéntesek dicsérték iskolánk barátságos megjelenését, hangulatát, gyönyörű kertjét, udvarát.

Ez a program egy féléves egyeztetés eredménye.
Az önkéntes program keretében megújult a kerékpártároló, a focipálya körüli 5 pad teljes fa felületének cseréjére, festésére sor került. Az Éden fajátékai felújításra kerültek. Az udvarunk „öreg” tölgyfája mindig árván álldogált. Színes „canadai padok”-kal tették színesebbé most az árnyékát. A jövőben remélhetőleg hasznos elmélkedő, alkotó helyszíne lesz a kertünknek.
A fa játékok új életre keltek az új fa ápoló festésnek köszönhetően.

Köszönjük az AEGON biztosító alkalmazottainak,
hogy önkéntes munkájukkal szebbé varázsolták iskolánk udvarát!