Nemzeti ünnepünk

Hagyományainknak megfelelően iskolánkban idén is méltóképpen emlékeztünk meg az 1956-os forradalom és szabadságharc évfordulójáról.
Szem előtt tartva a járványügyi helyzet előírásait, az aulában kialakított emlékhelyen reggel az osztályok képviselői néhány szál virággal rótták le tiszteletüket.

Az alsós diákok kisebb csoportokban tartottak közös megemlékezést a tornateremben.
A 3.b osztály háromszor is előadta ünnepi műsorát, melyet Laczkó Anna szerkesztett és tanított be.

A felső tagozatosok az iskolarádión keresztül hallgatták meg a 8.c-sek rádióműsorát.
(A műsort összeállította és betanította Nagy Barbara és Borostyánkőy Ágnes.)

A 4. és 5. évfolyamosok az 56-os hősök tiszteletére koszorút helyeztek el Újbuda különböző nevezetes emlékhelyein.

Később valamennyi osztály a korosztályának megfelelő dokumentumfilmet nézett a saját osztálytermében, melyről az osztályfőnökök és az osztályfőnök helyettesek beszélgettek a gyerekekkel.

A műsort összeállította: Nagy Barbara és Borostyánkőy Ágnes.
Előadja a 8.c osztály
A hanganyag időtartama 20 perc.

A hanganyag a képre kattintva indítható el.