Az év diákúságírója: Deli Mandula

Újra Tedi siker!

Indulása óta eltelt öt év alatt negyedszer állt dobogóra a Tedi (Teleki Diákújság)  a DUE (Diák- és Ifjúsági Újságírók Országos Egyesülete) Tehetségkutató Diákmédia Pályázat díjkiosztóján.

Az Országos Ifjúsági Sajtófesztivál elmaradhatatlan programjaként szeptember 30-án adták át a díjakat az Akvárium Klubban.

Idén „Az év diákújságírója” kategória általános iskolásoknak 1. helyét Deli Mandulának (8.a) ítélte a zsűri. Főképpen a színházzal kapcsolatos írásait emelték ki.
Összegyűjtöttük Mandula írásait, melyek eddig megjelentek a Tedi-ben: Deli Mandula cikkei a TEDI-ben.

Szívből gratulálunk Mandulának, és további sok sikert kívánunk!

Elért sikereink:

Az eltelt öt év alatt négyszer állt dobogóra a Tedi a DUE (Diák- és Ifjúsági Újságírók Országos Egyesülete) Tehetségkutató Diákmédia Pályázat díjkiosztóján:

• 2017. május 19-én az év online diákmédiuma                  3. hely
  • 2019. május 28-án az év online diákmédiuma                   1. hely
  • 2020. szeptember 23-án az év online diákmédiuma        2. hely
  • 2021. szeptember 30-án az év diákújságírója                     1. hely (Deli Mandula 8.a)

Elért sikereink motiválnak bennünket abban, hogy ne hagyjuk elsorvadni diákújságunkat, próbáljunk megújulni mind tartalomban, mind megjelenésében.

Ehhez kérjük és várjuk diákközösségünk lelkes támogatását.