8. Válassz Sportot Újbudán

Újbuda Általános Iskolái és Középiskolái részére

Az Újbuda Sportjáért Nonprofit Kft 2018. szeptember 8-án szombaton 10.00 – 18.00 óra között rendezi meg idén már 8. alkalommal a XI. kerület egyik legnagyobb sporteseményét, a Válassz Sportot Újbudán! 2018 rendezvényét, melyre sok szeretettel várja a családokat és az intézménybe járó gyermekeket.

A rendezvény most új területen, a Sport 11 Sport, Szabadidő és Rendezvényközpont területén kerül megrendezésre (1112 Budapest, Kánai út 2.)!

Az eseményre több mint 50 egyesületet hívtunk meg, akik idén is ott lesznek, hogy bemutassák az általuk képviselt sportágakat. Célunk, hogy minél több gyermek felfedezze a sportolás örömét és megtalálja a maga számára ideális sportágat.

Ahogy a korábbi években is, ez a rendezvény bekerült az éves tömegesítési versenybe, melyet figyelembe fogunk venni az iskolák támogatásánál.
Kérjük ne felejtsenek el regisztrálni az eseményen a megfelelő helyen az iskola megjelölésével!

Az első 500 kilátogató gyermek pólót, a többi regisztráló pedig frizbit kap ajándékba.

Mindenkit szeretettel várunk a rendezvényen!