Országos siker a TEDI-vel

Iskolánk online diákújsága, a TEDI országos 3. helyezést ért el a DUE (Diákújságíró Egyesület) Tehetségkutató Diákmédia Pályázatán „Az év online diákmédiuma” kategóriában.

Az elbíráláskor az eredetiséget, a tartalmi, újságírói színvonalat, az oldal megjelenését, használhatóságát értékelték.
A DUE-től meghívást kaptunk a 24. Országos Ifjúsági Sajtófesztiválra, ahol az ünnepélyes eredményhirdetésen szembesültünk azzal, hogy a TEDI a szakemberek tetszését is elnyerte.
18 diákújságíróval és az újság szerkesztői munkáját segítő két pedagógussal (Némethy Bea néni és Oszlányi Marcsi néni) 2017. május 19-én a Várkert Bazárban vettünk részt ezen a sokszínű programon.

A Diákújságíró Egyesület honlapján már elérhető a többi kategória  eredménye is:

Tehetségkutató Diákmédia Pályázat 2017 – eredmények

További fotók az eseményről  elérhetők  a Diákélet\Fotóalbum menüben.

Ugrás a diákújságra: TEDI (TEleki DIákújság)