Nemzeti ünnepünk 1956-2022

Iskolánkban idén is méltóképpen emlékeztünk meg az 1956-os forradalom és szabadságharc évfordulójáról.
Hagyományainknak megfelelően az alsós diákok kisebb csoportokban tartottak közös megemlékezést a tornateremben.

A 3.b osztály háromszor is előadta ünnepi műsorát, melyet Hegedűs-Zelenák Edit szerkesztett és tanított be.

Tanulóink később az iskolarádión keresztül hallgatták meg a 6.a-sok rádióműsorát.
(A műsort összeállította és betanította Pál Ramóna.)
Rádióműsor

Negyedik-ötödik órában a 4. és 5. évfolyamosok az 1956-os hősök tiszteletére koszorút helyeztek el a főváros különböző nevezetes emlékhelyein. A felsősök saját korosztályuknak megfelelő dokumentum- illetve játékfilmeket néztek meg a saját osztálytermükben, melyről később az osztályfőnökök és az osztályfőnök helyettesek beszélgettek a gyerekekkel.