Tanévkezdési információk 2022

Tájékoztatjuk a telekis diákokat és szüleiket, hogy iskolánkban a 2022/2023-as tanév szeptember 1-jén (csütörtökön) kezdődik.

Ezen a napon 730-tól várja osztályfőnökük a 2-8. évfolyamos tanulókat.
Első órában mindegyik osztályban osztályfőnöki órát tartunk.

Második órában 900-kor rendezzük meg az iskolaudvaron az ünnepélyes tanévnyitónkat, ahol a kis elsősöket külön köszöntjük.
A szülők közül csak az elsős tanulók szüleit van módunkban fogadni ezen a rendezvényen.

Kérjük, hogy minden tanuló a házirendben előírt ünneplő ruhában vegyen részt az évnyitón.

Az elsős tanulóknak nem kell az első órára bejönni, ők 815 és 840 között érkezhetnek szüleikkel az iskolába.

(Akiknek szülei nem tudnak a 9 órai ünnepségen részt venni, azokat 730-tól várja az osztályfőnökük.)

Iskolánk tanulói a 3. és 4. órában is osztályfőnöki órán vesznek részt.
A tanítás 1145-ig tart. Ebédet és napközit igény szerint biztosítunk a gyerekeknek.

Kérjük a tisztelt szülőket, hogy amennyiben tanítás vagy ebéd után haza szeretnék vinni gyermeküket (vagy egyedül hazamehet a tanuló), szíveskedjenek ezt írásban jelezni az osztályfőnök számára.