Tanévkezdés információk

Tanévnyitó

2021. szeptember 1. szerda 9 óra.

A tanévkezdést másképp tervezzük, mint a „régi békeidőkben”.

2021. szeptember 1-jén 730-tól várják osztályfőnökeik, a 2-8. évfolyamos tanulókat.
Első órában osztályfőnöki óra lesz.

Második órában 900-kor tartjuk az elsősök köszöntését, az ünnepélyes tanévnyitást.
A szülők közül csak az elsős tanulók szüleit van módunkban fogadni ezen a rendezvényen.

Kérjük, hogy minden tanuló a házirendben előírt ünneplő ruhában vegyen részt ezen.

Az elsős tanulók fogadásának részleteiről szüleiket augusztus végén tájékoztatjuk. Kis elsőseinknek nem kell az első órára bejönni, de akiknek a szülei nem tudnak a 9 órai ünnepségen részt venni, azokat természetesen 730-tól várják osztályfőnökeik.

Taneszközgyűjtés

Augusztus végén taneszközgyűjtést szervezünk rászoruló gyermekek részére.

Tisztelettel kérem, hogy a nyári szelektálás után feleslegesnek ítélt, de még HASZNÁLHATÓ taneszközöket (füzetek, az se baj, ha néhány lap hiányzik belőlük, íróeszközök, vonalzók, festékek, iskolatáska stb.) augusztus utolsó hetében (augusztus 23-27.) hozzák be az iskolába, hogy még a tanévkezdésre el tudjuk juttatni egy általános iskolának

Étkezés

Változások az E-menza rendszerben!

Az alábbi linkre kattintva letölthető a Tájékoztató , amely a tartozások kezelésére mutat különböző lehetőségeket.

Megrendelés az E-menza rendszerben

Kérjük, a gyermekük szeptemberi étkezését az E-menza rendszeren keresztül rendeljék meg.
Bővebb információk az Információk/Étkezés menü alatt találhatók.

A 3 vagy több gyermekes normatív kedvezmény igénybevételéhez szükséges szülői nyilatkozatot és a diétás étkezésekhez szükséges formanyomtatványokat is ezen az oldalon találják.

Tankönyvlista 2021/22. tanév:

Tankönyvlista 2021/22. tanév

Taneszközlista 2021/22. tanév:

Alsó tagozat taneszközlista 2021/22. tanév

Felső tagozat taneszközlista 2021/22. tanév

Nyári vezetői/titkársági ügyeleti napok:

Kéthetente szerdánként, 9:00-13:00 óráig:

• 2021. június 30.
  • 2021. július 14.
  • 2021. július 28.
  • 2021. augusztus 11.
  • 2021. augusztus 25.

Át nem vett bizonyítványok, jutalomkönyvek, oklevelek átvétele:
minden szerdán 9:00-13:00 között.