Jótékonysági vásár 2019.

2019. december 12. csütörtök

Karácsony közeledtével sok intézményhez, civil szervezethez hasonlóan iskolánk is évek óta rendez adventi vásárt, melynek bevételét valamilyen jótékony célra ajánljuk fel.
Idei kedvezményezettjeink a Cseppkő Gyermekotthon és a Teleki Blanka Német Tagozatos Általános Iskoláért Alapítvány.

Várjuk az osztályok, napközis csoportok, pedagógusok,
szülők, nagyszülők által készített portékákat,
és a december 12-én a sok-sok vásárlót.

A Cseppkő Gyermekotthonról:

A bevétel feléből a mintegy 200 főnek menedéket nyújtó Cseppkő Gyermekotthon számára vásárolunk a mindennapi életükhöz szükséges használati tárgyakat. Az intézmény küldetése, hogy olyan gyermekek számára nyújtson családi nevelést, otthont pótló gondozást, akik bármely okból erre rászorulnak, mert van, amikor egy gyermek számára az otthont nem a családi fészek jelenti, hanem egy gondoskodó, biztonságot és állandóságot nyújtó közösség.

Azért, hogy az itt lakók számára is emlékezetessé tegyük a Szeretet ünnepét,

várjuk a jó kedvvel és örömmel „adakozók” felajánlásait,
akik szeretnének részt venni a közös örömben.

Néhány fotó a tavalyi vásárról: