Újabb információk

Tisztelt Szülők!
Újbuda Önkormányzata megteremtette a közétkeztetés XXI. századnak megfelelő rendelési, fizetési, lemondási, étkezési jogosultság igazolásának lehetőségét.

Az eMenza felület elérhetősége: https://ujbuda.e-menza.hu/
Az áprilisi étkezési díjat már ennek használatával kell befizetni!

A felület használatának folyamata:
– Először regisztrálni kell.
– Regisztráció után a szülő gyermeke adataihoz, a kapott regisztrációs kóddal tud hozzáférni.  Gyerekek regisztrációs kódjait zárt borítékban vehetik át a szülők a portán március 26-tól (kedd) 7.00-19.00-ig.

További információk:

eMenza szülői tájékoztató

Tájékoztató videó

Az április havi étkezést, még az iskola rendelte meg, de májustól ez már a szülők feladata megtenni a felületen keresztül.

Az étkezésre jogosító, névre szóló mágneskártyát hamarosan meg fogják kapni a felsős gyerekek az iskolában. Ezt a felsős tanulóknak maguknál kell hordani.

Kártya elhagyása esetén az új kártya ára: 1.200 Ft.

Az alsósok a kísérő pedagógusnál lévő csoportos kártyával étkeznek.
  Az ebédlőben kártyaleolvasó terminál került kiépítésre.
A kártyát kell az étkezőben elhelyezett terminálhoz érinteni. Ha zölden világít a kijelző, akkor a gyereknek rendeltek étkezést, így ehet.

Ha pirosan villog a kijelző, akkor az azt jelenti, hogy nem rendeltek arra a napra étkezést számára, így nem ehet.

A végzős tanulók kártyáit az utolsó étkezéséi napon, kérjük a titkárságon leadni.