Információk a 2017/18-as tanévről

Tankönyvek, taneszközök

Taneszközök listája, ajánlott, kötelező olvasmányok 2017/18.

Kedves Szülők!

Örömmel értesítjük Önöket, hogy az alábbi listán szereplő tankönyveket, munkafüzeteket a tanulók ingyen  kapják a 2017/18-as tanévben.  Tankönyvlista 2017/18.

3-8. évfolyamon a tankönyveket könyvtári tartós tankönyvként kapják a tanulók.  (Ez azt jelenti, hogy nem írhatnak bele a tankönyvekbe, és év végén kifogástalan állapotban le kell adni a könyvtárba.)

Aki szeretné, hogy gyermekének saját tankönyve legyen, beszerezheti a Könyvtárellátó boltjában (KÓDEX Tankönyvcentrum V. kerület Honvéd utca 5.) vagy webshop.kello.hu webáruházban.

Étkezés

Azok a leendő elsős szülők, akik a csoportos beszedési megbízást választották az étkezés befizetéséhez, kérjük a portán (reggel 7-10-ig, ill. ügyeleti napokon 7-13 óráig) vegyék át a banki meghatalmazáshoz szükséges iratot.
Ennek hiányában a csoportos beszedés nem teljesíthető, s befizetetlen marad gyermeke szeptemberi étkezése.

Akik csekken fizetik az étkezést, a szeptemberre szóló étkezési csekkeket augusztus 9-től a portán vehetik át 7-14 óráig.

További információkat az étkezésről az alábbi linken érhetnek el: Információ az étkezés befizetéséről.

Tanévnyitó ünnepély

A 2017/2018-as tanév tanévnyitó ünnepélyét 2017. augusztus 31-én, csütörtökön 18 órától tartjuk.
Gyülekező 17.45-től az udvaron.

Megjelenés ünnepi öltözékben (lányoknak fehér blúz, kék vagy fekete szoknya, fiúknak fehér ing, kék vagy fekete hosszúnadrág).

Szülői értekezlet az elsős szülők számára:  2017. szeptember 4. hétfő  17 óra
Szülői értekezlet 2-8. évfolyamon: 2017. szeptember 4-ével kezdődő héten

Első tanítási nap: 2017. szeptember 1. (péntek)

Első napon, az első évfolyamon három osztályfőnöki órát tartunk, az elsősök kb. 11.20-kor ebédelnek.

2-8. évfolyamokon, négy osztályfőnöki órát tartunk, a felsősök  11.45-től, az alsósok 12.20-tól ebédelnek, ezután összevont napközit tartunk.