TEleki online DIákújság (TEDI)

Telekis diákok!

Örömmel értesítünk benneteket, hogy ettől a tanévtől újra megjelenik az iskola diákújsága: a TEleki online DIákújság (TEDI).

tedi_logo

Tehát már nem papíron, hanem a világhálón jelenik meg. Ha lemaradtál valamiről, ami a suliban történt, ha érdekel iskolatársaid, tanáraid véleménye különböző kérdésekben, ha szórakozni, nevetni vágysz, vagy éppen az agyadat pallérozni szeretnéd, akkor keress fel minket!

Ízelítőül néhány cím állandó rovatainkból:

• Suli hírmondó
  • Top16: zene, film, könyv
  • Érdekességek a nagyvilágban
  • Észbontogató
  • Szólásmagyarázó
  • A hónap interjúja
  • Panaszláda
  • Pályázatok, versenyek

Elképzelhető, hogy a folyamatosan frissülő oldalunkon a nyertesek és a díjazottak között olvashatod a nevedet. Ennek csak egy feltétele van: játssz velünk! Alakítsuk, formáljuk együtt diákújságunkat! Ha ötleted van, ha alkotó vagy (mesét, verset írsz, rajzolsz, fényképezel, zenét szerzel vagy bármi mást) jelentkezz a szerkesztőknél!

Mielőbbi viszontlátásra!

A TEDI szerkesztői: