Tanévkezdési információk 2024/25

Tájékoztatjuk a telekis diákokat és szüleiket, hogy iskolánkban a 2024/2025-ös tanév
szeptember 2-án (hétfőn) kezdődik. Ezen a napon 730-tól várják az osztályfőnökök a 2-8. évfolyamos tanulókat.
Első órában mindegyik osztályban osztályfőnöki órát tartunk a szokásos csengetési rend szerint.
Terveink szerint a második órában, 9 órától rendezzük meg az iskolaudvaron a tanévnyitó ünnepséget, ahol a kis elsősöket külön köszöntjük. Kérjük, hogy minden tanuló a házirendben előírt ünneplő ruhában vegyen részt a rendezvényen. (Fehér ing vagy blúz, sötétkék vagy fekete hosszúnadrág vagy szoknya, telekis kendő vagy nyakkendő. Az előrejelzések szerinti nagy melegre tekintettel az idei tanévnyitó ünnepségen hosszú nadrág helyett térdig érő, sötét, egyszínű nadrág is megfelelő.)

A szülők közül csak az elsős tanulók szüleit tudjuk fogadni az ünnepségen.
Az elsős tanulóknak nem kell az első órára bejönni, ők 815 és 840 között érkezhetnek szüleikkel az iskolába. (Akiknek szülei nem tudnak a 9 órakor kezdődő ünnepségen részt venni, azokat 730-tól várja az osztályfőnök.)
Iskolánk tanulói a 3. és 4. órában is osztályfőnöki órán vesznek részt.
A tanítás első napon 1145-ig tart.
Az első napon hideg ebédet biztosít a szolgáltató, melyet a gyermekek a 4. órában fogyasztanak el az iskolában.
A negyedik óra után a 2-6. évfolyamos tanulók csak írásos szülői engedély birtokában mehetnek egyedül haza. Kérjük a tisztelt szülőket, hogy amennyiben tanítás után hazaviszik gyermeküket vagy egyedül hazamehet a tanuló, szíveskedjenek ezt írásban jelezni az osztályfőnök számára.

Az első héten keddtől péntekig rövidített órákat tartunk a várható nagy hőség miatt.

Igazgatói körlevél első évfolyamos szülőknek (első hétre vonatkozó információk)

Igazgatói körlevél 2-8. évfolyamos szülőknek (első hétre vonatkozó információk)

Szeretettel várjuk diákjainkat az új tanévben!